Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Tautā nezināms viedtālruņu ražotājs AGM jau iepriekš ir izcēlies ar dažiem netipiski jaudīgiem viedtālruņiem. Šogad notiekošajā Mobile World Congress (MWC) uzņēmums paziņoja, ka laidīs klajā viedtālruni, kura tehniskie parametri vairākos aspektos pārspēs šī gada lielo kompāniju veikumus.

Jaunajam AGM telefonam būšot Qualcomm Snapdragon 835 procesors un 8 GB operatīvā atmiņa (RAM). Tik liela operatīvā atmiņa nav bijusi vēl nevienam mūsdienu tālrunim. Tāpat AMG ambiciozajam tālrunim būšot 256 GB iekšējā atmiņa un nežēlīga 6000 mAh akumulatora kapacitāte.

Protams, tālruņa iespaidīgos parametrus papildinās duālā aizmugurēja kamera, kuras megapikseļu skaits un sensoru veids vēl nav atklāts. Ar šo tālruni varēs doties peldē līdz pat 30 minūtēm, jo tajā būšot ūdens un putekļu izturības tehnoloģija IP68.

AGM X2 būs iepriekšējā modeļa X1 pēctecis. X1 jau uzreiz zaudējis visos tehniskajos rādītājos, kādi paredzēti jaunajam modelim. X2 būs gatavs konkurēt ar tādiem dūžiem kā Samsung Galaxy S8, iPhone 8 un LG G6, kas pārdošanā vēl nemaz nav nonākuši.

Protams, lai arī tālrunis saņems izcilas tehniskās specifikācijas, tas nekad pārdošanas apjoma ziņā nepārspēs trīs iepriekšminētos viedtālruņus. Svarīgākais faktors – tas nebūs pieejams visā pasaulē, tajā skaitā Latvijā. X1, piemēram, bija nopērkams vien Ķīnā un ASV, un alternatīva, kā to iegūt, atrodoties citā pasaules malā, ir to pasūtīt internetā.

Resursi: http://www.digitaltrends.com

Saistītās tēmas: viedtālruņi

Izsaki savu viedokli