Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Šīs nedēļas vidū Motorola paziņoja par vēl neredzētas formas viedpulksteni – Moto 360. Tiesa, kaut arī projekts un tā attīstība ir oficiāli apstiprināta, iztrūkst vairākas ierīces specifikācijas detaļas.

Oficiāli ir zināms, ka izstrādājums saņems vēl izstrādes stadijā esošo Android Wear operētājsistēmu, savukārt debiju ierīce varētu piedzīvot kaut kad gada vidū. Tāpat ir zināms, ka eleganto korpusu papildinās plašas dizaina variācijas iespējas.

Baumas gan atklāj plašāku informāciju par produktu nekā Motorola oficiālā relīze. Neoficiāla informācija vēsta, ka viedpulkstenis saņems OLED tipa displeju, tiesa, tā izšķirtspēja vai precīzs izmērs vēl ir noslēpumā tīts. Interesanti, ka displeju pasargās safīra kristāls. Tādi parasti atrodami tikai augstākas klases pulksteņos, tādēļ šī materiāla parādīšanās Moto 360 viedpulkstenī ir uztverama pozitīvi. Tiesa, saprotams, ka tas paaugstinās ierīces cenu.

Protams, viens no viedpulksteņu galvenajiem trūkumiem ir salīdzinoši īsais baterijas darbības laiks ar vienu uzlādes reizi. Lai to kompensētu, izstrādājums saņems bezvadu lādēšanas opciju. Informācija vēsta, ka ierīce nesaņems standarta pieslēgvietas, liekot secināt, ka informācijas pārsūtīšanai tiks izmantoti tikai bezvadu savienojumi, savukārt lādēšanu nodrošinās tikai un vienīgi bezvadu lādēšanas statīvs.

moto 360

Saistītās tēmas: motorolaviedpulkstenis

Izsaki savu viedokli