Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Lielbritānijas ekskluzīvo viedtālruņu ražotājs ”Vertu” paziņojis, ka uzņēmums ir bankrotējis. ”Vertu” esot ieslīdzis nopietnos parādos, kas mērāmi 145 miljonos eiro.

Pēc paziņošanas par bankrotu, Lielbritānijā tika pārtraukta ierīču ražošana, kā arī darbu zaudēja vairāk kā 200 cilvēki. ”Vertu” vadītājs Murats Hākans Uzans nonācis situācijā, kad kreditoriem viņš var atmaksāt tikai 2,2 miljonus.

”Vertu” ir (bija) ekskluzīvu viedtālruņu ražotājs. ”Vertu” veidoto ierīču cenas ir dažādas, sākot no astoņiem tūkstošiem eiro un beidzot līdz pat 50 tūkstošiem. Kas tālruņus padara tik īpašus un dārgus? To luksusa dizains. Tālruņiem ir dažādi modeļi un dažādi materiāli – cits ir klāts ar krokodilādu, cits apzeltīts, bet citam savukārt ekrānā ir iestrādāts safīrs.

Tie ir tikai daži no materiāliem, ar ko apstrādāti ”Vertu” tālruņi. Pilnu ierīču klāstu var apskatīt šeit. Liela šo viedtālruņu problēma ir iestrādātās operētājsistēmas un novecojušās specifikācijas. Pērkot tālruni par šādu cenu, protams, gribētos ne tikai luksusa dizainu, bet arī augstākā labuma specifikācijas. ”Vertu” to nespēj piedāvāt.

Piemēram, ”Vertu Signature Touch” tālrunis ir aprīkots ar ”Android 5.1” operētājsistēmu, ”Qualcomm Snapdragon 821” procesoru un 4 GB operatīvo atmiņu. Tās ir viduvēja mūsdienu tālruņa specifikācijas, kas tādas klases ierīcei īsti nepiestāv.

”Vertu” gan piedāvā citas ekstras, piemēram, 24/7 asistentu, kas ir reāls cilvēks, un pēc ierīces lietotāja lūguma izpilda viņa vēlmes jebkurā pasaules valstī. Šāda funkcija pirmajā tālruņa lietošanas gadā ir bez maksas, taču pēc tam, lai to izmantotu, nāksies šķirties no 3 tūkstoš eiro ik gadu.

Izmantotie resursi: http://www.which.co.uk

 

 

Saistītās tēmas: vertuviedtālruņi

Izsaki savu viedokli