Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Google tik tikko ir iepazīstinājusi tehnoloģiju pasauli ar Android Wear projektu, kas pielāgos Android operētājsistēmu viedpulksteņiem. Neilgi pēc šī paziņojuma Motorola oficiāli paziņoja par savu viedpulksteni – Moto 360, kas, protams, darbosies ar Android Wear operētājsistēmu.

Moto 360 uz citu viedpulksteņu fona izceļas ar savu dizainu. Pulkstenim raksturīgais apaļais korpuss un, kā apgalvo ražotājs, premium klases materiāli nodrošina acīmredzamu eleganci. Motorola vēsta, ka Moto 360 ir viss, kas lietotājam varētu būt nepieciešams.

moto 360

Izstrādājums informēs tā lietotāju par dažādiem aktuāliem notikumiem un paziņojumiem, kas atrodami gan sociālajos portālos un viedtālrunī, turklāt integrētā Google Now balss komandu aplikācija nodrošina vēl ērtāku ierīces izmantošanu.

Protams, Moto 360 iespējas būtiski ietekmēs Android Wear operētājsistēmas attīstība.

Diemžēl būs jāapbēdina tos, kuri jau tagad grib iegādāties šo Motorola izstrādājumu. Moto G pārdošanā nonāks tikai vasarā (pirmā valsts – ASV), taču kā labā ziņa jāmin fakts, ka izstrādājums būs pieejams visā pasaulē, turklāt varēs lepoties ar daudziem dažādiem dizainiem.

Saistītās tēmas: motorolaviedpulkstenis

Izsaki savu viedokli