Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Mophie ir laidusi klajā jaunu iPhone viedtālruņu ietvaru. Līdzīgi kā iepriekš zināmie Galaxy Note 3 papildinājumi, arī Space ietvars nodrošina papildus enerģijas rezerves, taču ar to vēl ierīces plusi vēl nebeidzas.

Mophie Space ir apgādāts ar 1700 mAh integrēto bateriju. Taču izstrādājums spēj atrisināt vēl kādu lietotajiem, iespējams, aktuālo problēmu. Ietvars ir apgādāts ar 16 GB un 32 GB iebūvēto atmiņu, ļaujot būtiski palielināt lietotājam pieejamo viedtālruņu apjomu.

iphone space mophie

Citiem vārdiem sakot, izstrādājums spēs atrisināt divus būtiskus iPhone viedtālruņu mīnusus. Tas ļaus paildzināt ierīces darbības laiku ar vienu uzlādes reizi un būtiski paplašināt lietotajam pieejamo iebūvētās atmiņās apjomu.

Izstrādājums pieejams Apple Store veikalā un tam ir izstrādāta speciāla aplikācija, kas ļauj lietotajam vieglāk operēt ar aizņemtās un brīvās atmiņas apjomu. 16 GB ietvars ir nopērkams par 130 britu mārciņām, savukārt 32 GB versijas cena ir 140 mārciņas. Jāatzīmē gan, ka izstrādājums savietojams tikai ar iPhone 5 un iPhone 5S viedtālruņiem.

Saistītās tēmas: gadžetiiphone

Izsaki savu viedokli