Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Divi tehnoloģiju milži ”Microsoft” un ”Amazon” apsver iespēju sadarboties un savas partnerības ietvaros plāno attīstīt virtuālo mājas asistentu tehnoloģijas.

”Microsoft”, kura dibinātājs Bils Geitss ir turīgākais cilvēks pasaulē, un ”Amazon”, kura izveidotājs Džefs Beizoss ir trešais bagātākais, plāno radīt draudzīgas saites starp ”Alexa” un ”Cortana” virtuālajiem viedpalīgiem.

Tas nozīmē, ka, piemēram ar ”Alexa” varēs izsaukt ”Cortana” un otrādi. Kam tas vajadzīgs? Lai varētu viens otru papildināt. Pēc uzņēmumu vadītāju vārdiem – katram viedpalīgam ir savas stiprās puses un unikālās īpašības, kuras, apvienojot, lietotājs varētu saņemt kvalitatīvāku palīdzību.

Abi milzu uzņēmumi plāno izveidot programmu ”A.I.s.”. Tās ietvaros viens palīgs varētu papildināt otru, piemēram, ”Alexa” pastāstot informāciju par ceļojumu, bet ”Cortana” par restorānu ieteikumiem.

Praksē šī ideja varētu izskatīties mazliet dīvaini. Piemēram, izsaucot vienu asistentu ar otra palīdzību. Pieļaujams, ka drīzumā šīs virtuālo asistentu draudzīgās saites tiks izveidotas un izmēģinātas dzīvē.

Izmantotie resursi: https://www.nytimes.com

Saistītās tēmas: viedais palīgsvirtuālais asistents

Izsaki savu viedokli