Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness
post-image

Tā diena ir pienākusi. ”Microsoft” oficiāli ir nogalinājis ”Windwos Phone 8.1” operētājsistēmu un tālruņus, kurus tā darbināja.

”Microsoft” ir pārtraucis izsniegt atjauninājumus vienai no mūsdienu interesantākajām viedtālruņu operētājsistēmām ”Windows 8.1”, kura ielika pamatus pēcnācējai ”Windows 10”. Cilvēki, kuri izmanto vecās ”Windows” versijas viedtālruņus, savas ierīces, protams, var turpināt izmantot, tomēr tās kļūs ievainojamas un agri vai vēlu īsti nebūs lietojamas.

Statistikas dati liecina, ka 80% no visiem ”Windows” tālruņu lietotājiem joprojām lieto ”Windows Phone 7”, ”Windows Phone 8” vai ”Windows Phone 8.1” tālruņus, kamēr aptuveni tikai 20% jaunāko ”Windows 10” versiju.

Paredzams, ka nākamais gads ir pēdējais arī ”Windows 10”. ”Microsoft” to turpinās atbalstīt 2018. gadā, taču pēc tam, vistiacamāk, nogalinās arī to. Tas tādēļ, ka ”Windows” operētājsistēmas darbinātie tālruņi nav spējuši radīt nopietnu konkurenci ”Android” un ”iOS”. 99,6% jauno viedtālruņu lietotāju ikdienā izmanto ab iepriekšminēto operētājsistēmu tālruņus, kamēr ”Windows” tālruņu procents ir nožēlojami niecīgs.

Izmantotie resursi: https://www.theverge.com

Saistītās tēmas: microsoftviedtālruņiwindows

Izsaki savu viedokli