Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness
post-image

Ķīnas mobilo tālruņu ražotājs “Meitu” nebūtu ievērības cienīgs viedtelefons, ja vien tam nebūtu viena interesanta lieta. Proti, “Meitu” ir slavens ar to, ka uzņēmuma ražotajiem tālruņiem ir iespaidīgas priekšējās kameras, ar kurām nevar konkurēt neviens cits ražotājs, pat ne “Samsung” vai “Apple”.

“Meitu” uzskata, ka selfiji ir neatņemama mūsdienu tālruņu īpašnieku dzīves sastāvdaļa, tādēļ šim apsketam pievērsta galvenā uzmanība. Uzņēmums nesen kā atrādījis jauno “M8″ ierīci, kas ieguvusi iespaidīgu 12 megapikseļu priekšējo un 21 megapikseļa aizmugurējo kameru. Abas ir aprīkotas ar ”Sony” sensoriem.

Telefona ekrāna izmērs ir 5,2 collas, tā operatīvā atmiņa solīdi 4 GB, bet par jaudu rūpējas Helio X20 procesors. Tehnisko specifikāciju ziņā “M8” ir stabils vidēja līmeņa telefons, taču, ja jārunā par kameru, tad “Meitu” ir līderis.

Kā jau visi iepriekšējie uzņēmuma telefoni, arī šis nenonāks pārdošanā Eiropā. Tādējādi vienīgā opcija kā to iegūt ir, pasūtot internetā. Sākotnēji tālrunis tiks ražots 10 tūkstošos eksemplāros un tā cena būs aptuveni 410 eiro.

Izmantotie resursi: https://www.theverge.com

Saistītās tēmas: kameraViedtālrunis

Izsaki savu viedokli