Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Restorānu ķēde “McDonald’s” laiž klajā mobilo aplikāciju “McDonald’s Baltics”, tādējādi pielietojot jaunāko digitālo tehnoloģiju sniegtās priekšrocības viesu apkalpošanā. “McDonald’s” mobilā aplikācija, kas App Store un Google Play aplikāciju veikalos ir pieejama iOS un Android operētājsistēmām, nodrošina lietotājiem lieliskus “McDonald’s” maltīšu piedāvājumus, palīdz noteikt tuvāko restorānu, kā arī tajā ir atrodama vispārīga informācija par uzņēmumu. “McDonald’s” plāno regulāri paplašināt aplikācijas pakalpojumu klāstu, tuvākajā laikā papildinot saturu ar restorāna ēdienkarti, informāciju par  produktu uzturvērtību un alergēniem, īpašiem piedāvājumiem, pieskaņotiem katra lietotāja gaumei, un daudz ko citu. Katrs jaunais aplikācijas lietotājs saņems īpašu piedāvājumu – iespēju iegādāties divus Big Mac burgerus par viena cenu.

“Mēs pastāvīgi strādājam pie tā, lai nodrošinātu apmeklētājiem aizvien jaunu un labāku pieredzi mūsu restorānos, un tagad ar gandarījumu sākam piedāvāt mūsu visiem “McDonald’s Baltics” mobilo aplikāciju. Mobilās ierīces ir kļuvušas par cilvēku ikdienas neatņemamu sastāvdaļu. “McDonald’s” interneta vietnes apmeklētāju skaits no mobilajām ierīcēm būtiski pārsniedz apmeklējumus no datora, un šī starpība arvien pieaug. Patērētāji meklē ātru un vienkāršu piekļuvi produktu informācijai, ziņām un īpašiem piedāvājumiem, un “McDonald’s Baltics” aplikācija apmierina šīs vajadzības, piedāvājot mūsu viesiem vairākus būtiskus ieguvumus, kurus viņi tik ilgi bija gaidījuši,” saka Vladimirs Jaņevskis,“McDonald’s” ģenerāldirektors Baltijas valstīs.

“McDonald’s Baltics” mobilā aplikācija ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā iegūt informāciju par “McDonald’s”. Aplikācijas lietotāji regulāri saņems tikai viņiem pieejamus unikālus maltīšu piedāvājumus, un būs pirmie, kas uzzinās par jaunu produktu nonākšanu tirgū, īpašiem piedāvājumiem un kampaņām. Restorānu meklētājs, kas vieglākai navigācijai savienots ar “Google Maps”, norāda precīzu attālumu līdz visiem tuvumā esošajiem “McDonald’s” restorāniem, to kontaktinformāciju un darba laiku. Turklāt šī aplikācija ļauj lietotājiem sazināties ar “McDonald’s” ar viena klikšķa palīdzību. “McDonald’s” plāno regulāri paplašināt aplikācijā pieejamo pakalpojumu klāstu, tostarp, restorāna ēdienkarte un informācija par  produktu uzturvērtību un alergēniem kļūs pieejama jau jūlija vidū.

Lai lejupielādētu “McDonald’s Baltics” mobilo aplikāciju, iOS ierīču lietotājiem ir jāiet uz App Store, savukārt Android lietotājiem – uz Google Play, vai arī jāieraksta attiecīgā aplikāciju veikala meklētājā “McDonald’s Baltics”. Aplikācija ir pieejama bez maksas. Katrs jaunais “McDonald’s Baltics” aplikācijas lietotājs saņems īpašu dāvanu – ierobežota laika piedāvājumu iegādāties divus Big Mac burgerus par viena cenu. Papildu informācija par aplikāciju atrodama www.mcdonalds.lv/app

Izsaki savu viedokli