Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Jauno projektu vietnē ”Kickstarter” ir iespējams atbalstīt uzņēmējus, kuri radījuši viedpulksteni ”LunaR”. Tas ir pirmais gudrais pulkstenis pasaulē, kuru var uzlādēt ar Saules gaismas palīdzību.

”LunaR” ātri ieguvis nepieciešamo summu biznesa uzsākšanai, turklāt tā ir pārsniegta ar uzviju. Projekts ir aktīvs līdz 24. oktobrim. Līdz šim datumam ”LunaR” izstrādātājiem bija plānots iegūt 50 tūkstošu ASV dolāru finansējumu, taču tas jau tagad ir sasniedzis vairāk kā 80 tūkstošus.

LunaR's transparent solar panel harvests both natural and artificial light, and will retain full charge with a intensity of >10K Lux

Viedpulkstenim nav ekrāna un vizuāli tas izskatās pēc klasiska pulksteņa, tomēr ”LunaR” mēra dažādas standarta lietas, piemēram, miega kvalitāti, veikto soļu daudzumu, sadedzinātās kalorijas, utt.

Pulkstenis, kā jau minēts, lādējas ar Saules bateriju palīdzību, taču tā komplektācijā ir iekļauts arī klasiskais lādētājs. ”LunaR” projektā teikts, ka ierīce var tikt uzlādēta kā ārpus telpām tā arī iekštelpās.

Pulkstenim ir elegants dizains un to jau šobrīd var iegādāties ”Kickstarter”. ”LunaR” cena ir aptuveni 120 eiro, bet piegāde uz Latviju izmaksā 20 eiro. Tātad par 140 eiro šo pulksteni var iegādāties jau tagad. Mājaslapā teikts, ka vēlāk tā normālā cena būs aptuveni 200 eiro.

Izmantotie resursi: https://www.kickstarter.com/

Saistītās tēmas: viedpulsteņi

Izsaki savu viedokli