Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Tehnoloģiju uzņēmums ”LG” drīzumā gatavojas atrādīt savu jaunāko flagmani ”LG V30”. Šis telefons solās būt šā gada labākais ”LG” veikums, pārspējot citu 2017. gada flagmani ”LG G6”.

Šobrīd pieejamā informācija liecina, ka ”V30” būs visu laiku jaudīgākais un labākais ”LG” viedtālrunis. Tas iegūs pagaidām spēcīgāko ”Qualcomm” procesoru ”Snapdragon 835”, 6 collu OLED ekrānu un tā galvenā detaļa būs iespaidīgā kamera.

”V30” būs pirmais telefons, kas saņems augstvērtīgu f/1.6 kameras lēcu, kas savukārt būs veidota no stikla, nevis plastiska materiāla. ”LG” kopumā daudz darba būs veltījis, lai kameru padarītu par, iespējams, labāko starp visiem citiem mūsdienu viedtālruņiem.

Pagaidām šķiet, ka ”V30” būs visai iecienīts telefons. ”LG” pirms kāda laika izteicās, ka ir vīlies ”G6” pārdošanas apjomos, šim telefonam nekļūstot sevišķi populāram. Ar jaudīgā ”V30” laišanu pasaulē situācija varētu mainīties.

Tehnoloģiju zinātājs Evans Blass nopludinājis potenciālo ierīces izskatu, kas ir ļoti līdzīgs ”Galaxy S8”. Jāsaka gan, ka pats Blass pirms kāda laika veica ierakstu ”Twitter”, ka ”V30” varētu būt divi ekrāni, tomēr izskatās, ka šāds scenārijs nepiepildīsies.

 

Saistītās tēmas: lgv30

Izsaki savu viedokli