Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

LG paspējuši izlaist mazu tīzeri pirms G5 viedtālruņa oficiālās prezentācijas, kas gaidāma 21. februārī.

ezgif-3341821319

Kā redzams animācijā, tad displejs būs aprīkots ar always on funkciju, kas ļaus ielūkoties pulkstenī un paziņojumos, par saņemtajiem e-pastiem, neatbildētajiem zvaniem un citiem. Šobrīd aktuāls jautājums par to, kādas tehnoloģijas displejs viedtālrunī tiks izmantots. Ja LCD, tad always on funkcija jūtami ietekmēs akumulatora darbības laiku ar vienu uzlādes reizi, tāpēc paredzams, ka šis LG flagmanis tiks aprīkots ar OLED displeju.

Zemāk pievienojam neoficiālo informāciju, kas līdz šim publicēta par gaidāmo LG viedtālruni:

Ja šobrīd aktuālais LG G4 var lepoties ar aizmugurējo vāciņu, kurš pārklāts ar ādu, tad G5 solās būt ietērpts metāla korpusā, turklāt akumulators nebūs nomaināms lietotāja paša spēkiem. Par displeja izmēru klīst runas, ka tas varētu būt ar 5.3, 5.5 vai 5.6 collu diagonāles garumu. Android operētājsistēmu darbinās Snapdragon 820 mikroshēmojums un 3 gigabaitu operatīvā atmiņa.

Viedtālruņa aizmugurē būšot novietotas divas kameras – 16 un 8 megapikseļu. Tiek solīts lāzera autofokuss, krāsu spektra sensors, kā arī sirds ritma sensors. Priekšpusē novietota 8 megapikseļu kamera.

Līdzīgi kā iPhone 6S, arī LG G5 būšot aprīkots ar displeju, kurš atpazīst ne tikai pieskārienus, bet arī to stiprumu.

Izsaki savu viedokli