Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

LG Korejā nākuši klajā ar V10 viedtālruni, kurš ir aprīkots ar diviem displejiem.

LG-V10_official_06

Viedtālruni darbina Snapdragon 808 mikroshēmojums un četru gigabaitu operatīvā atmiņa. Mikroshēmojums ir tāds pats kāds sastopams LG G4 viedtālrunī, attiecīgi varam sagaidīt līdzīgu veiktspēju un ātrdarbību. Iebūvētās atmiņas apjoms ir 64 gigabaiti un tā ir papildināma ar midroSD atmiņas kartēm. Komponentes ar enerģiju nodrošina lietotāja spēkiem nomaināms 3000 miliampērstundu akumulators.

LG-V10_official_07

LG V10 ir aprīkots ar 5.7 collu Quantum Display galveno displeju, kuram ir 2460 x 1440 pikseļu izšķirtspēja. Papildus galvenajam displejam, viedtālrunis ir aprīkots ar 2.1 collas sekundāro, kura izšķirtspēja ir 160 x 1040 pikseļi. Mazākā displeja uzdevums ir nodrošināt lietotāju ar biežāk nepieciešamo informāciju, piemēram laikrādi, laika ziņām un tamlīdzīgi. Sekundārais displejs ir optimizēts energoefektivitātei un, ja lietotājs vēlas, šis displejs var būt ieslēgts visu laiku. Kad ieslēgts galvenais displejs, uz sekundārie tiek nodrošināti dažādi īsceļi, kā arī aktīvo aplikāciju saraksts.

LG-V10_official_05

Ne tikai displeju skaits šajā ierīcē ir dubultots – viedtālruņa priekšpusē ir novietotas divas kameras, kurām ir 80 un 120 grādu skata leņķi – tas ļaušot nodrošināt platleņķa selfijus. Aizmugurējā kamera ir tādi pati kā LG G4 – 16 megapikseļi, lāzera autofokuss, optiskā attēla stabilizācija, kas nu papildināta arī ar digitālo. LG ir krietni piestrādājuši pie kameras programmatūras un V10 arī video režīmā būs pieejami manuālie iestatījumi. Papildus HD, Full-HD un Ultra-HD, ierīce spēj uzņemt video ar 21:9 malu attiecību. Tāpat arī pēc video uzņemšanas ierīce var automātiski izveidot 15 sekunžu klipu ar aktīvākajiem brīžiem.

LG-V10_official_03

LG V10 izmēri ir 159.6 x 79.3 x 8.6 milimetri, savukārt svars – 192 grami.

Viedtālruņa cena pagaidām netiek atklāta. Zināms, ka šomēnes ierīces tirdzniecība tiks uzsākta Dienvidkorejā, tāpat arī to plānots piedāvāt ASV un Ķīnas tirgos. Par pieejamību Eiropā pagaidām ziņu nav.

Saistītās tēmas: lglg v10mobilie tālruņimobilie telefoniviedtālruņi

Izsaki savu viedokli