Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

LG Electronics (LG) prezentējis Quick Cover vāciņa jaunāko versiju, kas izstradāta īpaši LG nākamās paaudzes flagmanim, viedtālrunim LG G5, kas gan vēl pagaidām patērētājiem nav prezentēts.

Jaunākā LG Quick Cover galvenā priekšrocība ir pieskāriena funkcija, kas lietotājiem dod iespēju atbildēt uz zvaniem un kontrolēt modinātāja uzstādījumus bez nepieciešamības atvērt vāciņu, tādējādi nodrošinot maksimālu ērtību. Papildus jaunais Quick Cover vāciņš piedāvā arī visas iepriekšējā modeļa priekšrocības.

Jaunais Quick Cover vāciņš ļaus pilnībā izbaudīt vienu no vēl neredzētā LG G5 viedtālruņa unikālajām funckijām – Always-on Display, nodrošinot lietotājiem iespēju pārbaudīt laiku, datumu un paziņojumus pat ar aizvērtu vāciņu. Lai nodrošinātu vāciņam elegantu un greznu izskatu, LG izmantojusi unikālu daļēji caurspīdīgu pārklājumu ar spīdīgi metālisku apdari.

Pirmie jauno LG G5 Quick Cover vāciņu apskatīt varēs šī gada Pasaules Mobilā kongresa (WMC) apmeklētāji. WMC norisināsies Barselonā no 22. līdz 25. februārim.

Izsaki savu viedokli