Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pasaules fastfood restorānu līderis McDonalds iepriecinās klientus ar jaunu aplikāciju McDonalds Baltics, kurā būs pieejama informācija par restorāna maltīšu piedāvājumu, tuvākā restorāna atrašanās vieta, kā arī informāciju par pašu uzņēmumu. McDonalds plāno regulāri paplašināt aplikācijas pakalpojumu klāstu ar restorāna ēdienkarti, produktu uzturvērtību un alergēniem.

“Mobilās ierīces ir kļuvušas par cilvēku ikdienas neatņemamu sastāvdaļu. McDonalds interneta vietnes apmeklētāju skaits no mobilajām ierīcēm būtiski pārsniedz apmeklējumus no datora, un šī starpība arvien pieaug. Patērētāji meklē ātru un vienkāršu piekļuvi produktu informācijai, ziņām un īpašiem piedāvājumiem, un McDonalds Baltics aplikācija apmierina šīs vajadzības, piedāvājot mūsu viesiem vairākus būtiskus ieguvumus, kurus viņi tik ilgi bija gaidījuši,” saka Vladimirs Jaņevskis, McDonalds ģenerāldirektors Baltijas valstīs.

Lai lejupielādētu McDonalds Baltics mobilo aplikāciju, iOS ierīču lietotājiem ir jāiet uz App Store, savukārt Android lietotājiem – uz Google Play, vai arī jāieraksta attiecīgā aplikāciju veikala meklētājā McDonalds Baltics. Aplikācija ir pieejama bez maksas. Kā arī katru jaunu aplikācijas lietotāju gaida patīkams bonuss – divi Big Mac burgeri par vienu cenu.

 

 

Avots

Izsaki savu viedokli