Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

”Emoji” emocijzīmes pēdējo gadu laikā kļuvušas par neatņemamu sociālo tīklu sastāvdaļu. Tās tiek izmantotas teju visur – ”Facebook”, ”Skype”, ”Whatsapp” un visos citos sociālajos tīklos. Tomēr arī ”Emoji” sakarā neiztikt bez problēmsituācijām.

Pasaulē ir dažādas valstis un dažādas kultūras. Katrai tautai ir savi žesti, kas simbolizē dažādas emocijas – pateicību, prieku, sašutumu vai agresiju. Starp ”Emoji” emocijzīmēm ir atrodamas tādas, kurās dažās pasaules valstīs var izraisīt nepatiku vai sašutumu.


Kur?

Itālija, Spānija, Portugāle, Grieķija, Argentīna, Brazīlija, Kolumbija, Kuba, Urugvaja

Kādēļ?

Šis žests simbolizē, ka konkrētā cilvēka partneris vai laulātā persona viņam nav bijusi uzticīga.

 

Kur?

Ķīna

Kādēļ?

Ķīnā šo emocijzīmi nevajadzētu lietot, sarunājoties ar kādu draugu vai citu tuvu cilvēku. Ķīnā populārajā saziņas aplikācijā ”WeChat” šī emocijzīme tiek tulkota kā ”mēs vairs neesam draugi”.

 

Kur?

Irāna, Irāka, Afganistāna, Nigērija

Kādēļ?

Lai arī ”thumbs up” emocijzīme parasti tiek izmantota kā apstiprinājuma vai patikas apzīmējums, tomēr dažās valstīs tas nozīmē pavisam ko citu. Piemēram, Irākā šis žests nozīmē pirksta iebāšanu pēcpusē, velkot paralēles arī ar izvarošanu.

 

Kur?

Lielbritānijā

Kādēļ?

Lai arī šis populārais žests galvenokārt tiek simbolizēts kā ”peace” jeb miers, tomēr Lilbritānijā tam ir pavisam citādāks apzīmējums. Parādot šīs valsts iedzīvotājam šādu žestu, tas var tik traktēts skarbākajā formā – ”fu*k off”. Iespējams, ar šo britu cilvēku jūs vairs nebūsiet draugi.


Izmantotie resursi: http://mashable.com

Saistītās tēmas: aizliegumsEmocijzīmesemoji

Izsaki savu viedokli