Aktuāls

”Apple” sejas identificēšanas tehnoloģijas drošības aspekti

Tālruņi, mobilās ierīces

”Nokia” jaunais telefons varētu saņemt līdzīgu ekrānu kā ”Galaxy S8”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar skaistām uzvarām aizvadīts Latvijas rallijkrosa kausa 6. posms Biržos

Auto, Moto

”OxygenOS 4.5” atnesīs dažas ”OnePlus 5” funkcijas ”OnePlus 3/3T” viedtālruņos

Tālruņi, mobilās ierīces

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness
post-image

Dienā, kad tika prezentēti ”Samsung” jaunie viedtālruņi ”Galaxy S8” un ”S8 Plus”, Dienvidkorejas tehnoloģiju uzņēmums atrādīja vēl dažas lietas. Piemēram, 360 grādu kameru, DeX datora versiju ”S8” viedtālruņiem un virtuālo asistentu ”Bixby”.

”Samsung” jau pašos pirmsākumos solīja, ka ”Bixby” aprīlī saņems angļu valodas atbalstu un būs pieejams plašākā pasaules mērogā. Sākotnēji ”Bixby” bija pieejams tikai korejiešu valodā runājošs virtuālais asistents un.. joprojām tam nav uzradušies angliski un Ķīniešu valodā runājoši ”kolēģi”.

”Samsung” savus solījumus diemžēl netur. Mēnesi no mēneša tika solīta ”Bixby” pieejamība gan ar ķīniešu gan angļu valodā runājošiem asistentiem, taču šodien ir 6. jūlijs un ”Galaxy S8” turētāji to joprojām nav ieguvuši.

Šobrīd ”Bixby” ir praktiski nelietojama funkcija priekš tiem lietotājiem, kuri neatrodas Dievidkorejas reģionā, taču ”Galaxy S8” tālrunī lepni ieviesta speciāla poga tieši priekš ”Bixby” izvēlnes.

”Samsung” pārstāvis taisnojās, ka arī veiksmīgajam balss asistentam ”Amazon Echo” sākumā tika piešķirtas tikai 14 primitīvas funkcijas, sakot, ka ”Samsung” par to neuztraucas un laika gaitā ”Bixby” kļūs par nopietnu konkurentu ”Google”, ”Amazon” un ”Siri”.

”The 359” žurnālistu saruna par ”Bixby”

Izmantotie resursi: https://www.cnet.com

Saistītās tēmas: balss asistentsbixbysamsung

Izsaki savu viedokli