Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Krievijā dibinātais viedtālruņu ražotājs ”Yota” laidis klajā neordināra dizaina viedtālruni ”YotaPhone 3”. Tā spilgtākā iezīme – viedtālrunim ir divi ekrāni, no kuriem viens ir klasiskais 5,5 collu AMOLED, bet otrs 5,2 collu ”E-ink” grāmatu lasītāju tipa displejs.

Viedtālrunis būs pieejams 18. septembrī mājaslapā www.jd.com. Ierīcei būs divas versijas, aprīkotas ar 64 GB un 128 GB atmiņas apjomiem. Lētākā maksās 360 ASV dolārus, bet dārgākā 465 zaļos.

Lai nerastos pārpratumi, aizmugurējais ekrāns nav skārienjūtīgs. Tam ir trīs navigācijas pogas, ar kurām var kontrolēt darbības tajā. Viedtālruņa dizains ir vienkāršs, bet visai elegants. Tā apmale visā ierīces garumā ir no metāla, bet priekšējais un aizmugurējais panelis veidots no izlocīta stikla.

”YotaPhone 3” ir ”Yota” viedtālruņu sērijas trešās paaudzes ierīce, kas aprīkota ar ”Qualcomm Snapdragon 625” procesoru, 4 GB operatīvo atmiņu un 13 megapikseļu aizmugurējo kameru. Telefonam ir arī gana ietilpīgs 3,300 mAh akumulators, kā arī pagaidām jaunākā ”Android Nougat 7.1.1” operētājsistēma. Vēl nav zināms, vai to varēs atjaunināt uz ”Oreo 8.0”.

The Yotafone 3

Izmanotie resursi: http://www.firstpost.com

Saistītās tēmas: e-inkyotaphone

Izsaki savu viedokli