Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Brīdī, kad līdz HTC One (2014) debijai atlicis mazāk par divām nedēļām, iepriekš izskanējusī informācija liek domāt, ka nu jau vairs nav nevienas specifikācijas detaļas, ko mēs jau nezinātu. Pēc pēdējām baumām, šis iespaids tiek tikai pastiprināts.

Šoreiz interneta plašumos parādījusies instrukcija viedtālruņu pārdevējiem, iepazīstinot tos ar ierīces labākajām īpašībām un funkcijām.

Informācija liecina, ka arī šī gada HTC flagmaņa korpuss tiks veidots no viengabalaina alumīnija. Ražotājs īpaši uzsver izstrādes procesu, norādot, ka korpusa kvalitāte ir augstākajā līmenī. Ierīce gan būs nedaudz biezāka par konkurentu veikumiem. Tās izmērs būs 146,36 x 70,6 x 9,35 mm, savukārt svars – 160 grami.

Kā jau iepriekš tika vēstīts, ierīce saņems 5 collu displeju, kas nodrošinās 1080p izšķirtspēju. Par ātrdarbību atbildēs Snapdragon 801 procesors, kas varēs lepoties ar četriem kodoliem un 2,3 GHz takts frekvenci.

Iebūvētās atmiņas apjoms būs 16 GB (lietotājam būs pieejami 10 GB), taču, ja ar to nebūs gana, viedtālrunis atbalstīs arī microSD kartes. Tāpat tālrunis atbalstīs nano SIM kartes.

Enerģijas rezerves nodrošinās 2600 mAh akumulators.

Kaut arī vēl vakar skaidrojām, kādēļ HTC nākamais flagmanis saņems trīs kameras, dotajā brīdī trūkst precīzas informācijas par ierīces kamerām. Baumas norāda, ka ierīces aizmugure tiks novietotas 6 un 8 MP kameras, kamēr priekšpusē atradīsies 5 MP kamera.

Kaut arī gandrīz visa tehniskā specifikācija ir jau zināma, pastāv iespēja, ka HTC ir sagādājis pārsteigumu tehnoloģiju pasaulei.

htc one 2014 evleaks

Saistītās tēmas: baumasHTC One

Izsaki savu viedokli