Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Mūsdienās gudro telefonu galvenā problēma ir akumulatora noturība. Par pieņemamu to var saukt, ja tālrunis no rīta līdz vakaram, optimāli to lietojot, var izturēt ar vienu uzlādi. Laika gaitā baterija, protams, kļūst vājāka un spēj dzīvot arvien mazāku laika periodu.

Ķīnas viedtālruņu ražotājs Outikel, iespējams, atrisinājis šo problēmu. Uzņēmums pirms dažiem gadiem izveidoja tālruni K10000, taču šajā vasarā prezentēs tā pēcteci K10000 Pro, kam būs milzīga 10,000 mAh akmulatora ietilpība.

Ja salīdzina ar mūsdienu flagmaņiem, piemēram, Asus ZenFone Max (5,000 mAh), Google Pixel XL (3,450 mAh) un Samsung Galaxy S8 Plus (3,500 mAh), tad Outikel akumulatora kapacitātes ziņā ir galvas tiesu pārāks.

Tas vēl nav viss, jo telefona akumulatoru varēs uzlādēt nieka trīs stundu laikā. K10000 Pro attiecīgi būs visai smags – gandrīz 300 g, kas ir teju par 100 gramiem vairāk nekā iPhone 7 Plus.

Ja neskaita lielisko akumulatoru, telefona specifikācijas ir viduvējas. Tam ir 5,5 collu 1080p Gorilla Glass displejs, 3GB operatīvā atmiņa un 1,5 Ghz astoņkodolu procesors, kā arī iebūvēta 32 GB atmiņa. Gariem ceļojumiem Outikel tālrunis būs ideāls variants.

Izmantotie resursi: https://www.engadget.com

Saistītās tēmas: Akumulatorsviedtālruņi

Izsaki savu viedokli