Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi
post-image

Šajā nedēļā Dienvidkorejas tehnoloģiju milzis Samsung prezentēja savu jauno viedtālruni Galaxy S8. Pasākumā, kurā galvenie varoņi bija Galaxy S8 un Galaxy S8 Plus, tika atrādītas jaunas virtuālās realitātes brilles, 360 grādu kamera un inovatīva ierīce DeX, kas tālruņa saturu ļauj straumēt desktop versijā.

Pirms telefona prezentācijas tika sacelta pamatīga vētra par un ap tālruni. Informācijas noplūde bija nonākusi tiktāl, ka pirms prezentācijas bija zināmas tālruņa specifikācijas un precīzs tā izskats. Prezentācijai tādējādi bija vien oficiāls raksturs, jo video ar tālruņa izskatu nokļuva YouTube vairākas dienas pirms pasākuma.

Varētu domāt, ka vētra ir norimusies, taču nekā. Kāds Samsung tālruņu informācijas nopludinātājs no Ķīnas @mmddj_china sociālajā tīklā Twitter pavēstījis, ka nākamais Samsung telefons varētu būt lokans.

Pēc @mmddj_china sniegtās informācijas, lokanais tālrunis jeb Samsung Galaxy X saulesgaismu ieraudzīs 2017. gada trešajā ceturksnī. Savukārt Samsung visu laiku neveiksmīgākā telefona Galaxy Note 7 lielais brālis Note 8 tikšot prezentēts šā gada noslēgumā.

Jau pagājušogad bija pieejams video, kur skaidri un gaiši redzams, ka lokani ekrāni jau ir gatavi. Visticamāk, problēmas radušās saistībā ar pārējām viedtālruņa detaļām, kuras attiecīgi arī nepieciešams padarīt lokanas.

Resursi: http://bgr.com/

Saistītās tēmas: samsungviedtālruņi

Izsaki savu viedokli