Aktuāls

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi
post-image

No šodienas dažās pasaules valstīs oficiāli ir nopērkami ”iPhone 8” un ”iPhone 8 Plus” viedtālruņi, taču Latvijā tie vēl nav pieejami. Ņemot vērā, ka ierīces kļuvušas pieejamas, pie skalpeļa ķēries slavenais ”iFixit”, kas izjauc un apskata ierīces no iekšpuses.

Arī ”iFixit” ieguva savā īpašumā ”iPhone 8” un to izjauca. Jaunais ”Apple” tālrunis ir ieguvis aizmugurējo paneli, kas veidots no stikla, kamēr ”iPhone 7” aizmugure ir veidota no alumīnija. Šāda atšķirība ir tādēļ, ka ”iPhone 8” ir ieguvis bezvadu uzlādi, turklāt, kā izrādījās, ”iPhone 8” aizmugure no iekšpuses izskatās ļoti līdzīgi kā ”iPhone 7”.

Virs jaudīgā ”A11 Bionic” procesora atrodas 2GB ”SK Hynix LPDDR4” operatīvā atmiņa, NAND flešatmiņu veidojis ”Toshiba” un LTE karti radījis procesoru ražotājs ”Qualcomm”.

”iPhone 8” uz papīra saņēmis mazāku akumulatoru kā ”iPhone 7”. Salīdzinot ar iepriekšējā gada modeli, kas ieguva 1960 mAh bateriju, jaunajam ”iPhone” ir 1821 mAh akumulators. ”Apple” gan solījis, ka ierīces darbības laiks ar vienu uzlādi būs līdzvērtīgs kā ”iPhone 7”.

”iFixit” nav devis vērtējumu, cik sarežģīti mājas apstākļos ir izjaukt un salabot ierīci, taču to darīt nerekomendē, jo process ir gana sarežģīts, piņķerīgs un laikietilpīgs.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: appleiphone 8

Izsaki savu viedokli