Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau tika ziņots, ka Samsung Galaxy S5 pārdošanā nonāks 11. aprīlī. Tiesa, par nelāgu pārsteigumu Samsung, kāds Dienvidkorejā bāzēts mobilo sakaru sniedzējs pasteidzies un jau ļāvis tā klientiem iegādāties minēto ierīci.

Nepacietīgais mobilo pakalpojumu sniedzējs ir SK Telecom, kas jau vakar deva iespēju lietotājiem iegādāties Galaxy S5 viedtālruni par nepilniem 900 tūkstošiem Dienvidkorejas vonu.

Tiesa, Samsung šis izgājiens ir nepatīkami pārsteidzis, jo SK Telecom ir laidis pārdošanā tos viedtālruņus, ko Samsung piešķīris reprezentatīviem mērķiem. Kaut arī, vadoties pēc Samsung izteikumiem, visi notikuma apstākļi vēl tiek noskaidroti, ir skaidrs, ka Dienvidkorejas ražotāju šādas darbības neapmierina.

SK Telecom gan taisnojas, ka vēlējies klientiem dot iespēju iegādāties viedtālruni pēc iespējas ātrāk. Patiesība gan ir nedaudz citāda. Izrādās, ka minētais mobilo pakalpojumu sniedzējs jau iepriekš saņēmis regulējušo iestāžu sodu, kas liedz reģistrēt jaunus klientus aprīlī un maijā. Protams, lai nezaudētu klientus brīžos, kad pēc Galaxy S5 būs vislielākais noiets, pakalpojumu sniedzējs izvēlējies apiet aizliegumu.

samsung-galaxy-s5-mwc-2014-colours

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli