Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Jau esam vēstījuši par baumām, ka HTC nākamais flagmanis tiks apgādāts ar divām kamerām. Tiesa, tā arī nebija skaidra šo kameru funkcijas vai sniegtās iespējas. Tagad gan uzpeldējusi kādas brošūras informācija, kas atbild uz uzdotajiem jautājumiem un sniedz arī citu informāciju.

Telstra (Austrālijas mobilo pakalpojumu sniedzējs) nopludinātais attēls norāda, ka Duo Camera funkcija ļaus lietotājam precīzāk izvēlēties fokusa punktu un izveidot dažādus efektus. Kā viens no tiem būs, protams, 3D attēla efekts, taču tālrunis, visticamāk, spēs uzņemt arī 3D video.

Jāatzīmē, ka pēdējā laikā lielu popularitāti ieguvusi Nokia Refocus aplikācija, kas, līdzīgi kā solītais efekts HTC nākamajā flagmanī, ļauj lietotajam manuāli izvēlēties fokusēšanās punktu.

Citu informāciju par gaidāmā viedtālruņa kameru gan noplūdusī brošūra neatklāj, taču iepriekš izskanēja baumas, ka kameru izšķirtspēja būs attiecīgi 6 un 8 MP, savukārt korpusa priekšpusē tiks novietota pieticīgākas izšķirtspējas kamera.

Brošūra norāda, ka ierīce varēs lepoties ar 5 collu 1080p izšķirtspējas displeju, BoomSound skaļruņiem un opciju, kas ir stipri līdzīga LG izstrādātajai KnockOn. Tāpat tiek atklāta ierīces cena – 840 Austrālijas dolāri, kas ir aptuveni 550 eiro.

htc m8 2

Saistītās tēmas: htcviedtālruņi

Izsaki savu viedokli