Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Nepilnu pusmēnesi teju visā pasaulē ir iespējams iegādāties jaunos ”Apple” flagmaņus ”iPhone 8” un ”iPhone 8 Plus”, kas jaudas ziņā uzskatāmi par labākajiem viedtālruņiem pasaulē.

Taču viss nekad nevar būt perfekti. Jā, ”iPhone” jaunās ierīces ir ļoti augstvērtīgas un to cena, kas mērojama teju 1000 eiro apmērā, ir adekvāta, ņemot vērā piedāvātās iespējas, tomēr atsevišķus tālruņu turētājus piemeklējušas problēmas.

Taivānas medijos parādījusies informācija, ka kādam ”iPhone 8” lietotājam tā lādēšanas laikā pamatīgi uzkarsis akumulators, kā rezultātā no savām aprisēm izlēcis tālruņa priekšējai panelis. Telefons esot ticis lādēts ar oriģinālo lādētāju.

Ziņas pienākušas arī no Japānas, no kurienes ”Apple” saņēmusi sūdzības par diviem līdzīgiem gadījumiem. Uzņēmums gan plašāku informāciju nesniedza.

Jāatgādina, ka tie ir tikai daži gadījumi no vairākiem miljoniem nopirkto tālruņu, tādēļ potenciālajiem ierīces pircējiem nebūtu jālauza galva, vai tiešām pirkt jaunos ”iPhone” tālruņus. Šie gadījumi ne tuvu nestāv līdzās ”Samsung Galaxy Note7” fiasko.

Izmantotie resursi: http://uk.businessinsider.com

Saistītās tēmas: appleiphone

Izsaki savu viedokli