Aktuāls

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

”Asus” laiž klajā veselus piecus jaunus ”ZenFone” ar duālajām kamerām

Tālruņi, mobilās ierīces
post-image

Pēc tam, kad Dienvidkorejas tehnoloģiju milzis ”Samsung” laida klajā flagmaņus ”Galaxy S8” un ”S8 Plus”, sāka cirkulēt runas par nākamo lielo viedtālruni. ”Samsung” drīzumā grasās laist klajā astoto ”Note” sērijas ierīci, kas varētu tikt prezentēta gada beigās.

Video redzams, ka tālruņa priekšējais panelis ir praktiski identisks kā ”S8” viedtelefoniem. Tam ir ļoti liela ekrāna daļa, kā arī pats ekrāns ir nolocīts. ”Edge” tipa ekrāns tika iestrādāts arī iepriekšējā ”Note 7” tālrunī, tādēļ šis varētu būt otrais ”Note” sērijas telefons, kas saņems nolocītu ekrānu.

Nolocīts ekrāns ”Samsung” izpildījumā pirmo reizi parādījās ”Galaxy S6” telefonos, bet savukārt ”Note 6” saņēma klasisko ekrānu. Nākamajā gadā ”Note 7” tika prezentēts ar lielām nākotnes cerībām, taču ”Samsung” atdūrās pret sienu. Visiem saražotajiem telefoniem bija akumulatora defekti, kas tiem lika masveidīgi aizdegties. Pēc tam ierīces tika izņemtas no tirdzniecības, un šis incidents kopumā radīja bēdīgu slavu uzņēmumam.

”Note 8” tehniskās specifikācijas vēl nav zināmas, taču izskanējušas runas, ka tam varētu būt 6,4 collu ekrāns, ”Snapdragon 835” procesors, kā arī 12 megapikseļu duālā kamera.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: note8samsungviedtālruņi

Izsaki savu viedokli