Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kaut arī viedtālruņu kameras pēdējos gados ir strauji progresējušas, nodrošinot arvien labāku attēlu kvalitāti, šo ierīču uzņemto video kvalitāte vēl joprojām nav tajā augstākajā līmenī. It īpaši tās trūkumus iespējams pamanīt kustības un pārvietošanās brīžos.

Lai atrisinātu šo problēmu, kāds 40 gadus vecs Norvēģis vārdā Eskil Nordhaug izstrādājis īpašu kameras statīvu – StayblCam. Izstrādājums ir kompakts video stabilizētājs, kas savietojams ar jebkuru viedtālruni un kompaktkameru.

stylbcam

Jāatzīmē, ka statīvs var lepoties ar visnotaļ plašām regulēšanas iespējām, ļaujot lietotājam uzņemt attēlus sākot no 1 collas attāluma līdz pat nepilniem trīs metriem. Tas nodrošina ērtu un ātru attēlu uzņemšanu visdažādākajos apstākļos un visdažādākajās vietās.

Interesanti, ka video stabilizēšanas efekts ir panākts ar visnotaļ atjautīgo žiroskopu mehānismu, kas spēj virtuāli izslēgt kratīšanās radītos attēla defektus.

Dotajā brīdī gan nav zināma nedz ierīces aptuvenā cena, nedz laiks, kad tā varētu nonākt pārdošanā. Tiesa, ir pieejams video, kas atrāda izstrādājuma darbību.

Saistītās tēmas: gadžeti

Izsaki savu viedokli