Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Viedo ierīču sintētisko jaudas testu veicējs  ”GeekBench” publicējis ekrānšāviņu, kurā redzami ”iPhone 10,6”, kas, visticamāk, atbilst jaunajam ”iPhone X”, veiktspējas dati.

Tajos redzama tāda informācija kā procesora un mātesplates tipi, RAM atmiņa, kešatmiņa, modelis un operētājsistēmas versija. Interesanti, ka operētājsistēmas ailīte nav redzams ”iOS 11”, bet gan uzreiz ”iOS 11,1”.

Aizvadītajā nedēļā tehnoloģiju uzņēmums ”Apple” prezentēja jaunākās ierīces. Tika atrādīti ne tikai viedpulsteņi un ”Apple TV” iekārtas, bet arī viedtālruņi – ”iPhone 8”, ”iPhone 8 Plus” un ”iPhone X”. Pirmās divas ierīces tirdzniecībā nonāks jau šomēnes, bet īpašais ”iPhone X” tikai novembrī.

Gaidāms, ka pirmie divi telefoni iegūs ”iOS 11”, taču ”iPhone X” jau tagad skrien laikam pa priekšu, jo šim tālrunim tiek testēta jau ”iOS 11.1” versija.

Tas, protams, nav pārsteigums, zinot, ka ”iPhone X” saņems dažas funkcijas, kuras nav ”iPhone 8” sērijai, piemēram, sejas nolasīšanas iekārtu. Respektīvi, tādēļ nepieciešams pielāgot arī operētājsistēmu. Pagaidām tiek spekulēts, ka ”iPhone 8” tā iznākšanas dienā varētu nesaņemt pilnīgi visas piedāvātās opcijas, piemēram, ”Apple Pay” pārejas, bet iegūt tās brīdī, kad tiks laists klajā ”iOS 11,1” un ”iPhone X”.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

 

Saistītās tēmas: appleiphoneiphone x

Izsaki savu viedokli