Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Pēc ”Apple” jaunāko viedtālruņu prezentācijas sociālajos tīklos ”Instagram” un ”Twitter” netrūka cilvēku, kas pasmīkņāja par jaunajām ierīcēm. Jā, tīri skatoties tikai uz dažām skaitļu ailītēm, ”iPhone X” tiešām varētu pielīdzināt 2015. gada ”Samsung Galaxy S6”, taču nevajadzētu ar šādu informāciju aizmiglot veselo saprātu. Realitātē jebkurš ”Samsung” tālrunis (pat ”Galaxy S8”) jaunajiem ”iPhone” viedtālruņiem varētu pienest tikai ūdeni.

Nerunājot tikai par ”Samsung”, neviens cits viedierīču ražotājs pagaidām nav spējis uzbūvēt tālruni, kas varētu konkurēt ar jaunākajiem ”Apple” veikumiem. Jā, ”iPhone 8 Plus” un ”iPhone X” ir saņēmuši relatīvi mazu operatīvās atmiņas apjomu (varētu šķist, ka 3GB ir nieks salīdzinot ar dažām ierīcēm, kurām ir pat 6GB), taču ”Apple” visus ierīces procesus ir gudri optimizējis un ikdienas darbu tas nekādā veidā nepadarīs sliktāku, kā darbojoties, piemēram, ar ”OnePlus 5” viedtālruni. Gluži otrādi – procesi ritēs vēl ātrāk, plūdenāk un patīkamāk un ne tāpēc, ka RAM apjoms ir mazāks.

”iPhone” jauno viedtālruņu trumpis ir ”Apple A11 Bionic” procesors. Veiktspējas testi liecina, ka ”A11 Bionic” čips kopā ar seškodolu ”2x Monsoon + 4x Mistral” centrālo procesoru un ”Apple” trīskodolu grafikas procesoru ir spējīgs jaunos viedtālruņus padarīt par pārliecinoši labākajiem un jaudīgākajiem pasaulē. Par to skaidri un gaiši liecina arī veiktspējas testi. Ja līdz jauno ”iPhone” viedtālruņu iznākšanai spēcīgākā ierīce pasaulē bija ”Galaxy S8” (6494), tad tagadējie ”Geekbench” rādījumi liecina, ka ”iPhone 8 Plus” (10093) jaudas ziņā to pārspēj gandrīz uz pusi.

Ja salīdzinām ”iPhone 8” un ”iPhone 7” standara modeļus, varam nonākt pie šādiem secinājumiem. ”iPhone 8” parādīja par 25% labākus rādītājus, mērot viena kodola jaudu, bet vēlāk nodemonstrēja par 80% labākus veiktspējas datus, izmērot visus kodolus kopā.

”Apple” ir uzstādījis pamatīgu latiņu citiem viedtālruņu ražotājiem un ”Android” ierīcēm būs pamatīgi jāiespringst, lai pietuvotos jaunajiem ”iPhone” telefoniem. Reāls ir scenārijs, ka līdz nākamajam gadam, kad varbūt ieraudzīsim tālruni ar nosaukumu ”iPhone X2” vai ko tamlīdzīgu, neviens ”Android” tālrunis jaudas ziņā nebūs varējis pārspēt pat pašreizējās ”Apple” ierīces.

iOS ierīces (Geekbench rezultāti)

geekbenchiosmulti.jpg

Android ierīces (Geekbench rezultāti)

geekbenchandroidmulti.jpg

Vai joprojām vēlies salīdzināt ”iPhone X” ar ”Galaxy S6”?

 

Izmantotie resursi:

http://www.zdnet.com

https://www.digitaltrends.com

Saistītās tēmas: iphone 8iphone x

Izsaki savu viedokli