Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Šī gada oktobrī ekstravagantais tehnoloģiju uzņēmums ”Apple” prezentēs uzņēmuma astotās paaudzes ”iPhone” viedtālruni. Šis telefons būs zīmīgs ar to, ka tas izskatīsies pilnīgi citādāk kā iepriekšējie modeļi.

”Apple” būtiskas viedtālruņu dizaina pārmaiņas lielā mērā aizsāka ar ”iPhone 6 Plus”, ieviešot tam lielā 5,5 collu ekrāna modeli. Pēd tam sekoja ”iPhone 7”, kas savukārt arī izskatījās krietni citādāk kā iepriekšējie. Daži elementi kļuva par ”iPhone” tālruņu identiātes zīmi, piemēram, ikoniskā mājas ekrāna poga, kas ”iPhone 8” vairs neeksistēs.

Jaunajam viedtālrunim fiziskas mājas pogas nebūs, jo tā ekrāns klās teju visu priekšējo paneli. Tāpat tas būs ārkārtīgi jaudīgs un saņems daudzas ”iPhone” vēl nebijušas funkcijas, piemēram, bezvadu uzlādi.

Viena no lietām, kas potenciālos ierīces pircējus interesē visvairāk, ir tā cena. ”Apple” analītiķis Džons Grūbers, kurš iepriekš precīzi prognozējis vairāku ”Apple” ierīču cenas, piemēram, ”Apple Watch” zelta modeļa versijai (aptuveni 10 tūkstoši eiro), paziņojis, ka lētākais ”iPhone 8” modelis maksās nedaudz vairāk kā 1000 eiro, bet dārgākais aptuveni 1300 eiro.

Grūbera prognoze nav izdomāta no zila gaisa. Zināms, ka viņš ir tuvās attiecībās ar ”Apple” viceprezidentu mārketinga jautājumos Filu Šilleru un šo informāciju, visticamāk, ieguvis no ”Apple” pārstāvja.

Līdz tālruņa prezentēšanai un nonākšanai tirdzniecībā vēl ir jāgaida zināms laiciņš un vēl daudzas lietas var mainīties, tomēr šī prognoze varētu būt visai reāla.

Izmantotie resursi: http://www.businessinsider.com/

Saistītās tēmas: appleiphone 8

Izsaki savu viedokli