Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

”Apple” operētājsistēma drīzumā iegūs ”iOS 11” atjauninājumu. Pagaidām tās pagaidu versijas izmēģina izstrādātāji un ik pa laikam atrod dažādas jaunas un interesantas funkcijas.

Pēdējais izstrādātāju atklājums ir jaunais veids kā nobloķēt ”Touch ID”, lai varētu veikt pēc iespējas ātrāku zvanu palīdzības dienestiem.

Nereti gadās situācijas, kad cilvēkam uzbrūk zaglis vai arī kāds cenšas vardarbīgi piespiest atbloķēt viedtālruni, lai piekļūtu tā saturam. Lai pēc iespējas ātrāk izsauktu palīdzību, jaunajam ”iOS 11” varēs piecas reizes ātri piespiest mājas pogu un uzreiz tiks piedāvāta iespēja pazvanīt palīdzības dienestiem.

Līdz šim ”Touch ID” nobloķēšanu varēja paveikt vairākas reizes uzliekot nepareizo pirkstu uz skenera vai vienkārši to izslēdzot iestatījumos. Tas bija relatīvi ilgs ceļš, tādēļ ”Apple” tagad to atļaus daudz ātrākā un vienkāršākā veidā, tādējādi uzlabojot drošību.

Piemēram, pagājušajā gadā Mičiganas policija bija spiesta nokopēt un ar 3D printeri izprintēt nogalināta cilvēka pirksta kopiju, lai atbloķētu ierīci.

Izmantotie resursi: https://www.theverge.com

Saistītās tēmas: ios 11iphone

Izsaki savu viedokli