Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Gandrīz visi 2017. gada jaudīgākie viedtālruņi ir prezentēti. Esam redzējuši tādas ierīces kā ”Samsung Galaxy S8”, ”Samsung Galaxy Note8”, ”iPhone X”, ”iPhone 8 Plus”, ”HTC U11” un ”Blackberry Keyone”, bet vēl viens flagmanis ar nosaukumu ”Google Pixel 2” vēl tiks prezentēts.

Visā visumā 2017. gada lielā viedtālruņu gaidīšana un baumošana ir beigusies, tādēļ ir īstais brīdis, lai sāktu spekulēt par nākamajiem lielo kompāniju viedtālruņiem. Un kādēļ gan lai tas nebūtu ”Samsung”?

Ķīnas interneta vietne ”ETNews” publicējusi rakstu, kurā paskaidrots, ka ”Samsung Galaxy S9” (ja šo ierīci, protams, tā sauks) iegūs 1000 kadru sekundē kameras sensoru. ”ETNews” ziņojumā vēstīts, ka ”Samsung” tuvu stāvoši avoti esot pavēstījuši, ka 17. novembrī sāksies masveidīga šādu sensoru ražošana.

Piemēram, ”Sony” saviem jaunākajiem viedtālruņiem ”Xperia XZ1” un ”XZ Premium” izstrādājis pats savus trīsslāņu sensorus, bet ”Samsung” it kā gatavojot kameru ar divu slāņu sensoriem. Salīdzinājumam ar ”iPhone X”, kas spēj uzņemt 1080p video ar 240 kadriem sekundē, 1000 kadri sekundē būtu grandiozs kameras uzlabojums viedtālruņu starpā.

Tāpat citas baumas norāda, ka ”Galaxy S9” varētu saņemt ”Snapdragon 845” procesoru 64 GB atmiņu un 5,8 collu AMOLED ”Infinity” ekrānu.

Izmantotie resursi: http://bgr.com/

Saistītās tēmas: galaxy s9samsung

Izsaki savu viedokli