Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Jau pēc divām nedēļām tiks prezentēti jaunie Samsung Galaxy S8 un Galaxy S8 Plus viedtālruņi. Tie būs Samsung spēcīgākie tālruņi, kas, iespējams, kļūs par vieniem no jaudīgākajiem viedajiem telefoniem pasaulē.

Internetā parādījušies attēli ar jaunā Samsung telefona attēliem. Tādējādi kļuvis skaidrs, kāds būs viedtālruņa dizains. Samsung šajā ziņā nu vairs nav ko slēpt. Jāsaka, ka Samsung, atšķirībā no Apple, pieļāvis jaunā viedtālruņa attēlu brīvu noplūdi, kas vairs nerada nekādu intrigu. iPhone 8 attēli gan vēl nekur nav pieejami.

Par Galaxy S8 galvenajiem konkurentiem varētu būt uzskatāms LG G6 un, iespējams, jaunie Sony viedtālruņi. Šogad tautās dosies arī iPhone 8. Viens no zināmākajiem un labākajiem Apple analītiķiem pasaulē Mins Čikvo prognozējis, ka jaunais iPhone sasniegs labākus pārdošanas rezultātus par Galaxy S8.

Samsung jaunajiem viedtālruņiem būs šī brīža labākais Qualcomm procesors Snapdragon 835, kā arī 4GB operatīvā atmiņa (RAM). S8 būs 5,8 collu Super AMOLED ekrāns, bet S8 Plus gigantisks 6,2 collu displejs.

Resursi: http://bgr.com

 

 

 

Saistītās tēmas: Galaxy S8samsungviedtālruņi

Izsaki savu viedokli