Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Populārās sociālās aplikācijas Instagram aktīvo lietotāju skaits sasniedzis jau vairākus simtus miljonus lietotāju, vēsta kompānijas paziņojums. Šoreiz kategorijā “aktīvie lietotāji” ietilpst tie aplikācijas izmantotāji, kas savā kontā iegriežas vismaz reizi mēnesī. 

Facebook īpašumā esošais Instagram var lepoties ar 200 miljoniem aktīvu lietotāju. Interesanti, ka pirms pus gada šis skaitlis bija 150 miljoni, savukārt pirms gada – 100 miljoni.

Jāatzīmē, ka 50 miljoni no pašlaik aktīvajiem lietotajiem ir reģistrējušies pēdējā pusgada laikā, liekot manīt, ka sociālā aplikācija vēl joprojām strauji attīstās. Turklāt arī Facebook ir patīkami pārsteigti par Instagram labo veikumu. Iegādes brīdī Facebook pārstāvji norādīja, ka uzņēmums būs priecīgs, ja aplikācijai izdosies piesaistīt kaut 100 miljonus lietotāju.

Instagram norāda, ka neilgajā pastāvēšanas laika posmā lietotāji ir dalījušies ar nedaudz vairāk kā 20 miljardiem attēlu.

Instagram tika izveidots 2010. gadā un jau pirmā gada laikā aplikācijai izdevās savākt vienu miljonu reģistrēto lietotāju, savukārt 2012. gadā aplikāciju iegādājās Facebook, samaksājot 1 miljardu ASV dolāru.

Instagram

Saistītās tēmas: aplikācijainstagram

Izsaki savu viedokli