Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Vienas no pasaulē precīzākās maršruta plānošanas aplikācijas jaunajos tirgos izstrādātājām – kompānija TRAFI paziņo, ka no šodienas bezmaksas lietotnei ir pievienots bezsaistes režīms. Tas nozīmē, ka pilsētu sabiedriskā transporta saraksti pasažieriem ir pieejami arī bez mobilā interneta savienojuma.

TRAFI vienmēr ir bijusi lepna par savu spēju piedāvāt visuzticamāko un precīzāko informāciju par sabiedrisko transportu. Tomēr, vienmēr ir pastāvējis viens pakalpojuma aspekts, kura kvalitāti mēs nevaram garantēt – Jūsu mobilā telefona interneta savienojums. Lietojot sabiedrisko transportu, daudziem no mums ir nācies pieredzēt situāciju, kad interneta pieslēgums ir ļoti lēns, nestabils vai arī tā nav vispār. Piedāvājot bezsaistes režīmu, mēs speram plašu soli, lai TRAFI kļūtu par pieejamāko pakalpojumu arī tiem, kuru mobilā interneta savienojums ir nekvalitatīvs vai dārgs,” uzsver Martynas Gudonavičius, TRAFI vadītājs un viens no dibinātājiem.

Capture

Visiem bezmaksas lietotnes TRAFI lietotājiem bezsaistes režīms nozīmē:

Nav nepieciešams datu savienojums

  • nav nepieciešama pastāvīga datu plūsma, lai pārlūkotu sabiedriskā transporta sarakstus. Īpaši formatēti un saspiesti saraksti tiek lejupielādēti Jūsu mobilajās iekārtās. Tas nozīmē, ka TRAFI darbosies pat vietās, kur interneta pieslēgums nav pieejams vispār;

  • ņemot vērā to, ka aplikācijas izmantošana nebūs atkarīga no lietotāja interneta savienojuma kvalitātes, TRAFI aplikācija darbosies daudz ātrāk.

  • vairums pilsētu, kur darbojas TRAFI, viss datu kopas izmērs, kas satur pilnu sabiedriskā transporta informāciju visiem transporta veidiem, ir aptuveni 1 MB un to turpmāk varēs lietot arī Android ierīcēs ar mazu atmiņas apjomu.

Uzņēmumā norāda, ka bezsaistes režīms pagaidām ir pieejams izmēģinājuma versijā. Lai to iegūtu, Jums ir jāiepazīstina ar TRAFI jauns pasažieris – uzaiciniet draugu, kurš vēl nelieto TRAFI un tiklīdz viņš bezmaksas aplikāciju instalēs, Jūs varat sākt lietot bezsaistes režīmu. Līdz ar aktivāciju bezsaistes sabiedriskā transporta saraksti ir pieejami automātiski un tos var lietot tieši tāpat kā tiešsaistes režīmā.

Šobrīd TRAFI ir pieejams Lietuvas, Igaunijas, Turcijas, Krievijas un Brazīlijas lielākajās pilsētās. No 2014.gada septembra šis bezmaksas rīks darbojas arī Latvijā, nodrošinot iespēju ātrāk un ērtāk pārvietoties Rīgas, Jelgavas un Liepājas pilsētās ar sabiedrisko transportu, automašīnu vai ejot kājām. Pēc kompānijas TRAFI sniegtās informācijas, bezmaksas aplikāciju Latvijā ik mēnesi izmanto jau vairāk kā 50 000 lietotāju.

Lietotne darbojās tādās operētājsistēmās kā Android un iOS (Apple) un to var bezmaksas lejuplādēt Google Play vai App Store.

Saistītās tēmas: aplikācijastrafi

Izsaki savu viedokli