Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pagājušajā gadā ziņojām par iFixit izveidoto sarakstu, kurā tika atspoguļotas gan visvieglāk labojamie viedtālruņi, gan tādi, kuru uzbūve un izjaukšana ir ļoti sarežģīta. Toreiz pēdējo vietu ieņēma HTC One (M7), saņemot nožēlojamu 1 punktu no 10 iespējamajiem. Jaunākā informācija no iFixit vēsta, ka jaunākais kompānijas flagmanis ir saņēmis labāku rezultātu.

Tiesa, fanfaru skaņām nav iemesla, jo HTC One (M8) ir novērtēts ar divām ballēm no 10 iespējamajām.

htc one 2014 ifixit

iFixit ziņo, ka ierīces dizains būtiski apgrūtina tās izjaukšanu, taču šīs paaudzes gadījumā ir daudz vieglāk noņemt korpusa alumīnija aizmuguri. Arī šī gada One ir nepieciešams izņemt ierīces pamata mikroshēmas, lai piekļūtu baterijai, savukārt lai nomainītu displeju, nepieciešams izņemt gandrīz visas komponentes.

Interesanti, ka pat pieredzējušajai iFixit komandai gadījās misēklis – pārgriezt vienu no viedtālruņa vadiem. Izdarot secinājumus, nākas brīdināt mazāk pieredzējušus entuziastus, ka pirkstu bāšana šīs ierīces korpusā var beigties visnotaļ bēdīgi.

Jāatzīmē, ka ASV HTC izplatījis paziņojumu, ka bez maksas samainīs viedtālruni pret jaunu, ja tā lietotājam pirmo sešu mēnešu laikā gadīsies apskādēt displeju. Akcija gan darbojas tikai ASV.

ifixit htc one 2014

 

Saistītās tēmas: HTC Oneifixit

Izsaki savu viedokli