Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms laika vēstījām, ka Ķīnas Huawei ASV patērētājiem grasās piedāvāt viedtālruni ar divām operētājsistēmām – Android un Windows Phone. Tiesa, jaunākā informācija no kompānijas pārstāvjiem norāda, ka šiem plāniem ir „atmests ar roku”.

Oficiālajā paziņojumā tiek norādīts, ka dotajā brīdī pieprasītākie ir viedtālruņi ar Android operētājsistēmu un kompānijas tuvākajos plānos neietilps ierīces, kas būtu apgādāta ar divām operētājsistēmas, novešana līdz ražošanas konveijeram.

Tiesa, vienlaikus arī tiek akcentēts, ka arī Microsoft ir nozīmīgs partneris un, kamēr vien būs pieprasījums pēc Windows Phone viedtālruņiem, Huawei turpinās tos ražot.

Jāatzīmē gan, ka februārī vēl kompānija patiešām plānoja izveidot divu operētājsistēmu viedtālruni, lai atvieglotu pircējiem izvēli, taču pēc publiski sniegtās intervijas portālam TechCrunch plāni ir mainījušies.

Interesanti, ka arī CES 2014 prezentētais Asus planšetdators, kas solījās darbināt divas operētājsistēmas – Android un Windows Phone – ir nedaudz palikts malā. Iespējams, ka abu produktu likteņus ietekmējušas Google un Microsoft savstarpējās attiecības.

Huawei W2 001

Saistītās tēmas: androidhuaweiwindows phone

Izsaki savu viedokli