Aktuāls

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi
post-image

Šī gada gaidītākie viedtālruņi ”iPhone 8” un ”iPhone X” ir atrādīti plašākai publikai, taču viedtālruņu lauciņā tas vēl nav viss. Kā jau zināms, tad ”Google” flagmanis ”Pixel 2” tiks prezentēts 4. oktobrī, bet jaunu ierīču līniju plāno demonstrēt arī ”Huawei”.

Ķīnas viedo ierīču ražotājs 16. oktobrī prezentēs ”Mate 10”, ”Mate 10 Lite” un ”Mate 10 Pro” viedtālruņus, no kuriem viena versija saņems veselas četras kameras un tā būs ”Mate 10 Lite”. Dzīvē tas izpaudīsies divās aizmugurējās un divās priekšējās kamerās un izskatīsies aptuveni šādi – 16+2 megapikseļu aizmugurējā kamera un 13+2 megapikseļu priekšējā.

”Lite” versijas kameru koncepts nebūs tāds kā redzēts iepriekš. Iepriekšējiem ”Huawei” duālo kameru modeļiem bija divas līdzvērtīgas aizmugurējās kameras, no kurām vienai bija monohromais sensors, taču šajā gadījumā papildus 2 megapikseļu kamera būtiski neuzlabos attēla kvalitāti, bet gan nodrošinās papildus efektus skaistākai bildei.

Runājot par specifikācijām, ”Mate 10 Lite” iegūs lielu 5,9 collu ekrānu, kas klās 83% no priekšējā paneļa, 2.36GHz ”Kirin 65” procesoru, 4 GB operatīvo atmiņu un 3340 mAh akumulatoru.

Izmantotie resursi: https://www.theverge.com

Saistītās tēmas: huaweimate 8

Izsaki savu viedokli