Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms laika ziņojām, ka Indijā bāzētais viedtālruņu ražotājs Karbonn plānot izveidot tālruni, kas būtu apgādāts ar divām operētājsistēmām. Tagad līdzīgas ziņas pienākušas no Ķīnas Huawei.

Kompānijas mārketinga nodaļas vadītājs Shao Yangs intervijā vietnei TrustedReviews apstiprināja Huawei nodomu izstrādāt savdabīgu tālruņa hibrīdu, kas spētu darbināt divas operētājsistēmas.

Līdzīgi kā tas bija Indijas ražotāja gadījumā, arī Huawei solās apgādāt viedtālruni ar Android un Windows Phone operētājsistēmām. Komentējot šādu izvēli, Huawei pārstāvis izsakās, ka gadījumā, ja izstrādājums saņemtu tikai Windows Phone sistēmu, tam būtu grūtāk piesaistīt pircējus.

Tāpat intervijā tika norādīts, ka minētais viedtālrunis varētu tikt laists klajā šā gada otrajā ceturksnī. Tiesa, pagaidām šķiet, ka izstrādājums būs paredzēts tikai ASV tirgum.

Jāatzīmē, ka pats Microsoft savā veidā ir devis zaļo gaismu ierīcēm, kas spēj vienlaicīgi darbināt Android un Windows Phone operētājsistēmas. Šādas iespējas paredz Microsoft veiktās izmaiņas Windows Phone sistēmā, ļaujot tai brālīgi sadzīvot arī ar citām operētājsistēmām.

Huawei-Headquarters

Saistītās tēmas: androidhuaweiwindows phone

Izsaki savu viedokli