Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ziņu aģentūra Reuters vēsta, ka Ķīnā bāzētajam ražotājam Huawei pēdējie gadi ir bijuši visai pozitīvi, ļaujot būtiski kāpināt ienākumus. Tas licis uzņēmumam uzstādīt vēl ambiciozākus plānus nākotnei.

2013. gads Huawei nesa par 34 procentiem augstākus ienākumus nekā tas bija 2012. gadā. Tas rezultējās ne tikai rekordaugstā peļņā, bet arī ļāva ieņemt trešo vietu starp pasaules lielākajiem viedtālruņu ražotājiem, priekšā palaižot vien Samsung un Apple.

Saprotams, ka Huawei savu ietekmi nodrošinājis, piedāvājot gan konkurētspējīgus budžeta klases viedtālruņus, gan salīdzinoši lētus augstā gala izstrādājumus, piemēram, Ascend P6.

Huawei plāno, ka šogad kompānijas izaugsme turpināsies. Prognozēts, ka būtiski peļņu palielinās ne tikai viedtālruņu, bet arī mobilo tīklu bizness. Rezultātā Huawei ir apņēmības pilni jau 2018. gadā dubultot 2013. gadā konstatēto rekordaugsto pelņu.

Jāatzīmē, ka plānus nav ietekmējis Huawei paziņojums, ka kompānija pamet ASV tirgu un neturpinās tur sastādīt konkurenci.

Huawei-MediaPad-X1-5-630x328

Saistītās tēmas: finanseshuawei

Izsaki savu viedokli