Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

HTC un Under Armour izziņojuši UA HealthBox™ – pasaulē pirmo apvienoto fitnesa sistēmu, kas mēra un uzrauga svarīgākos veselības un fiziskās sagatavotības rādītājus – miegu, veselību, aktivitātes un uzturu. UA HealthBox ir veidojis HTC, bet tā darbību nodrošina lietotne UA Record™. Fitnesa sistēmas aprīkojumā ietilpst fitnesa aproce, sirds ritma mērītājs un nelieli svari. Visas ierīces ir viegli savienojamas, un to rādītāji ir vienkopus aplūkojami lietotnē.

htc-healthbox

Šis ierīču komplekts apvieno visu, kas nepieciešams, lai pārraudzītu savu veselību un fizisko sagatavotību,” norāda Volfgangs Mullers (Wolfgang Muller), HTC savienojamo produktu daļas izpilddirektors. „Neskatoties uz to, vai esat izcils atlēts vai vienkārši vēlaties uzlabot veselību, UA HealthBox ir vienīgā sistēma, kas nodrošina pilnīgu datu apkopojumu, sniedzot informāciju un motivējot mērķu sasniegšanai”.

UA BandTM viedaproce ir veidota tā, lai to varētu valkāt katru dienu, kā naktī, tā dienā. Tā monitorē visas ikdienas aktivitātes, treniņus un miegu. Ikdienas aktivitāšu uzskaite sniedz iespēju sekot līdzi iepriekš uzstādīto mērķu izpildei, piemēram, noieto soļu skaitam. UA Band displejs ir eleganti paslēpts zem aproces apkārtējā apvalka, tādējādi tas ir redzams tikai tad, kad nepieciešams. Aproce ir piemērota patiesi sportiskam garam un aktīviem treniņiem, tāpēc ekrāns ir ieslēgts visu sportošanas laiku. Tāpat ieslēgts ir arī LED, kas savienojumā ar UA HeartRate atspoguļo sirds ritmu. UA Band ir melnā krāsā ar sarkanu apakšējās daļas faktūru, kas uzsūc mitrumu.

UA Heart RateTM ir kompakts sirds ritma mērītājs ar inovatīvu mikro aizdares tehnoloģiju, kas ļauj tam palikt nemanāmam sporta aktivitāšu laikā. Krūšu lente un atsevišķi pievienojams sensors palīdz pārraudzīt intensitāti un sportot gudrāk. UA Heart Rate galvenais uzdevums ir veikt precīzu sadedzināto kaloriju aprēķinu. Apvienojumā ar UA Record aplikāciju tas ļauj sekot sirdsdarbības zonām un kontrolēt slodzes intensitāti.

UA ScaleTM ir eleganti veidoti svari ar jau pazīstamo apaļo dizainu un Wi-Fi funkciju. Svari ir pārklāti ar stikla virsmu, kas apstrādāta ar uzlabotu krāsu tehnoloģiju un ļauj nolasīt svaru, kā arī ķermeņa tauku procentuālo attiecību. Aiz stikla esošais LED ekrāns tiek paslēpts, kad tas nav nepieciešams. Ierīci var lietot līdz astoņiem cilvēkiem, kuru dati tiek sinhronizēti ar viņu UA Record kontiem. UA Scale ir melnā krāsā ar sarkanu tekstūru tās apakšpusē.

Šobrīd cilvēkiem ir vairākas iespējas pārraudzīt ikdienas aktivitātes, tomēr pietrūkst viena risinājuma, kas ļautu iegūt vispusīgu informāciju un sniegtu reālu labumu. Daudzi no mums par sava auto veselību zina vairāk nekā paši par savu ķermeni,” norāda Robins Tērstons (Robin Thurston), Under Armour digitālās nodaļas vadītājs. „Under Armour un HTC vēlējās to mainīt, ļaujot lietotājiem atsevišķus rādītājus gan precīzi uzskaitīt, gan skatīt kopumā, tādējādi palīdzot veidot pilnīgu priekšstatu par savu fizisko formu un veselības stāvokli. UA HealthBox fitnesa sistēma piedāvā pielāgotu veselības un sportisko aktivitāšu uzskaiti, kas palīdz tās lietotājiem virzīties tuvāk nospraustajiem mērķiem”.

Pateicoties tās vispusīgajai pieejai, UA HealthBox fitnesa sistēma ir paredzēta kļūšanai par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Šī iemesla dēļ būtisks ierīču sistēmas aspekts ir dizains, vienlaikus nodrošinot nemainīgi augstu produktu lietošanas pieredzi.

Dizains ir neatņemama HTC kultūras sastāvdaļa, tas ir mūsu DNS. HTC mērķis ir veidot skaistu dizainu ne tikai ārēji, bet arī iekšēji,” norāda Volfgangs Mulers. „Katra UA HealthBox fitnesa sistēmas detaļa ir rūpīgi pārdomāta gan no funkcionālā, gan dizaina viedokļa. Tajā pašā laikā ierīces ir veidotas tā, lai tās viena otru papildinātu un funkcionētu kā vienota sistēma. Tas ļauj šīm ierīcēm izcelties tirgū”.

Pieejamība

No 22. janvāra UA HealthBox ir pieejams ASV.

Izsaki savu viedokli