Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Vakardien īpašā prezentācijā mobilo tālruņu ražotājs “HTC” nāca klajā ar jaunu viedtālruni “U11”. Tas būs pieejams četrās dažādās krāsās, turklāt ieguvis dažas interesantas funkcijas. “HTC U11” būs pirmais telefons, kuram iestrādāti gan “Google”, gan “Amazon” balss asistenti.  “Google”, kā ierasts, varēs aktivizēt, pasakot frāzi “OK Google”, bet “Amazon” asistentam pietiks ar vienu vārdu – “Alexa”.

Vispirms tālrunis tirdzniecībā nonāks Lielbritānijā, kur tas parādīsies jūnijā un maksās gandrīz 650 eiro. “HTC” jaunā telefona aizmugures korpuss nav veidots no metāla, bet gan no stiklota materiāla. Tāpat “U11” nebūs 3,5 mm audio pieslēgvietas, kas mūsdienās jau kļuvusi par modernu tendenci. Telefonā attiecīgi nevarēs veikt uzlādi un klusīties mūziku vienlaicīgi.

Telefonā ticis iestrādāts šobrīd jaunākais un jaudīgākais “Qualcomm Snapdragon 835” astoņkodolu procesors. Viedajai ierīcei pieejamas divas versijas. Vienai no tām iebūvētā atmiņa ir 64 GB, bet RAM 4 GB, savukārt otrai 128 GB versijai ir ievērojams 6 GB operatīvās atmiņas apjoms.

Telefons gan nav saņēmis mūsdienās aktuālo duālo kameru, taču tas ir aprīkots ar spēcīgu 12 megapikseļu kameru, kas spējīga filmēt 2160p kvalitātes video. Interesanti, ka pašportretu kamerai ir vairāk megapikseļu (16) kā priekšējai, kas nav biežs gadījums. Tas, protams, nenozīmē, ka selfiju kamera ir spēcīgāka par aizmugurējo.

Telefonam iestrādāts arī pirkstu nospiedumu lasītājs un ātrās uzlādes funkcija. Tas saņēmis pieklājīgu 3000 mAh akumulatoru, kas gan nav nomaināms. Telefons pats par sevi ir visai liels, jo tā ekrāna izmērs ir 5,5 collas.

Saistītās tēmas: htcprezentācijaviedtālruņi

Izsaki savu viedokli