Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Uzminiet, kurš viedtālruņu ražotājs katru preses relīzi iesāk ar vārdiem: “globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā”? Pareizi! Tas pats, kurš vakar nācis klajā ar Android darbinātu iPhone 6 klonu, jeb kā paši to nosaukuši – HTC One A9.

Citēju:

„HTC ir viedtālruņu pionieris. Mums bija pirmais Android viedtālrunis, pirmais Windows viedtālrunis un pirmais 4G viedtālrunis, kā arī pirmais tālrunis ar metāla vienlaidus korpusu,” stāsta Čera Vanga (Cher Vang), HTC priekšsēdētāja un izpilddirektore. „Šodien mēs šo inovāciju mantojumu paceļam nākamajā līmenī, atklājot tālruni, kas stāv pāri tirgum, kurā pašlaik dominē kompānija, kas kontrolē katru tālruņa aspektu. HTC One A9 izlaužas no šīs tendences, piedāvājot neticamu dizainu, lielisku veiktspēju, satriecošas programmatūras funkcijas un brīvību pašam kontrolēt savu viedtālruņa lietošanas pieredzi.”

Patiešām, HTC savā laikā bija ļoti respektabls augstākās klases viedtālruņu ražotājs, tomēr laikam ejot kompānija vairs ne tuvu nevar konkurēt ar citiem ražotājiem un nu šķiet ķērusies pie pēdējā salmiņa.

Es atceros, ka agrāk aktuāls bija joks par to, ka Samsung ir divi dizaineri – viens tur iPhone, otrs to pārzīmē. Ja par to vēl varētu pastrīdēties, tad man ir grūti iedomāties kādus argumentus HTC varētu paust pret to, ka viņu jaunākais veikums nav acīmredzama Apple iPhone 6 kopija?

ezgif.com-resize-2

Ja runājam par tehnisko pusi, tad HTC One A9 ir aprīkots ar Snapdragon 617 astoņu kodolu procesoru un 2GB operatīvo/16GB iebūvēto vai 3GB operatīvo/32GB iebūvēto atmiņu. Viedtālruņa aizmugurē novietota ar safīra lēcu pārklāta 13 megapikseļu kamera, kurai ir attēla stabilizācijas funkcija, savukārt priekšpusē atrodama HTC Ultrapixel kamera, kura spēj uzņemt Full HD video.

Viedtālruņa piecu collu Full HD jeb 1920 x 1080 pikseļu izšķirtspējas AMOLED displejs ir pārklāts ar Gorilla Glass 4 aizsargstiklu.

HTC parūpējušies par audio sistēmu – viedtālrunī iebūvēts DAC pārveidotājs, kas nodrošinās 24 bitu 192KHz kvalitātes audio, kas ir labāks kā CD formātā.

Ierīci darbina ar HTC Sense lietotāja interfeisu izgreznota Android 6.0 Marshmallow operētājsistēma.

HTC One A9 Baltijas tirgū būs pieejams no novembra sākuma un tiks piedāvāts divās krāsās – oglekļa pelēkā un opāla pelēkā. Viedtālruņa aptuvenā cena būs 590-630 eiro.

* klonu

Izsaki savu viedokli