Aktuāls

post-image

Jau ilgstoši esam ziņojuši par Taivānas kompānijas HTC neizteiksmīgajiem finanšu rādītājiem. Jaunākā informācija gan vēsta, ka uzņēmuma nebaltās dienas, iespējams, ir aiz muguras.

Kā vēsta vairāku analītiķu izteiktās prognozes, šā gada otrajā ceturksnī HTC ienākumi varētu būtiski palielināties. Aptuvenās aplēses norāda, ka Taivānas ražotāji ienākumi, salīdzinot ar iepriekšējo ceturksni, palielināsies par aptuveni 50 procentiem.

Šādām prognozēm ir acīmredzams pamats. Nesen prezentētais Desire 816 ir ļoti pieprasīts tālrunis Ķīnā, kur iepriekš pasūtīti tika vairāki simti tūkstoši šo ierīču, savukārt pārdošanas pirmajās desmit minūtēs to realizācijas apjoms sasniedza iespaidīgus 50 tūkstošus. Turklāt aprīlī un maijā jaunākie Desire sērijas produkti nonāks pārdošanā Eiropā.

Tāpat HTC finanšu atskaites būtiski uzlabos arī gaidāmā HTC One debija. Precīzus noieta apjomus gan ir grūti prognozēt, taču ražotājam ir labas iespējas „nocelt” potenciālos Galaxy S5 pircējus, ņemot vērā, ka Samsung nepārsteidza patērētājus nedz ar inovāciju skaitu, nedz ar gaidīto metāla korpusu.

Saistītās tēmas: finanseshtc

Izsaki savu viedokli