Aktuāls

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

HTC laiduši klajā HTC Desire 728G Dual SIM viedtālruni.

Desire_728G_t030915_550

Pateicoties virknei funkciju, uzlabotai priekšējai un aizmugurējai kamerai lieliskākai attēlu iemūžināšanai, inteliģentam un stilīgam dizainam, šis tālrunis sniedz personalizētāko lietošanas pieredzi, bet Dual SIM funkcionalitāte sniedz iespēju viegli pārslēgties no vienas SIM kartes uz otru, veicot vairākas darbības vienlaikus.

Jaunais HTC Desire 728G Dual SIM apvieno dzīvespriecīgu dizainu un bagātas funkcijas. Mēs saviem klientiem vēlamies nodrošināt jaudīgu, pilnībā pielāgojamo lietošanas pieredzi un HTC Desire 728G Dual SIM to visu viennozīmīgi sniedz,” norāda Vladislavs Berčenko, HTC vadītājs Baltijā.

Papildus izteiktam dizainam – uzlabotas funkcijas

HTC Desire 728G Dual SIM ir ietērpts elegantā, stilīgā korpusā un lepojas ar tīru, pārsteidzošu gala rezultātu. Jaudīgā darbība tiek nodrošināta pateicoties 64-bit MediaTek 1.3GHz astoņu kodolu procesoram. HTC Desire 728G Dual SIM vienmēr sniedz vieglu un nemanāmu lietošanas pieredzi, gan skatoties jaunākos video, gan spēlējot iecienītākās spēles vai klausoties mūziku, ko atskaņo HTC BoomSoundTM skaļruņi ar Dolby AudioTM. Augstākās kvalitātes audio apvienojumā ar dinamisko 5.5” augstas izšķirtspējas ekrānu nodrošina, ka tieši HTC Desire 728G Dual SIM ir vislieliskākais tālrunis, lai skatītu aktuālākos šovus vai dalītos ar iespaidīgākajiem virālajiem video.

Viss šis skatāms intuitīvā un pielāgojamā saskarnē. Pateicoties AndroidTM un HTC SenseTM tas ļauj pašizteikties, mainot saskarni jebkurā mirklī – viegli, ātri un personiski. HTC Themes ieved vēl dziļāk pielāgošanas rīku bagātībā, automātiski atjaunojot tālruni, lai pielāgotu to lietotāja iztēlei, ņemot par pamatu izvēlētos attēlus.

Attēlu iemūžināšana ar augstākās klases kameru

Nav labāka pašizpausmes veida par attēlveidošanu un HTC Desire 728G Dual SIM 13MP galvenā kamera ļauj iemūžināt attēlus pārsteidzošā kvalitātē. Galveno kameru papildina 5MP priekšējā kamera, lai lietotājs vienmēr būtu gatavs nevainojamam foto, neskatoties uz to, vai tas ir selfijs vai dabas skats tālumā. Abas kameras sniedz iespēju iemūžināt arī augstas kvalitātes 1080p video. Pateicoties 8GB iekšējai atmiņai un papildus MicroSD kartes vietai, kas sniedz iespēju papildus saglabāt vēl 2TB, ikviens iemūžinātais mirklis var tikt saglabāts bez lieka uztraukuma.

Pieejamība

Jaunais viedtālrunis HTC Desire 728G Dual SIM Baltijas tirgū būs pieejams šī gada novembra sākumā. Tālruņa aptuvenā cena būs 299 eiro.

Izsaki savu viedokli