Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Viedtālruņu īpašniekiem kā rituāls jau ir kļuvis savas ierīces lādēšana nakts laikā. Vakarā, kad tālruņa akumulatora līmenis tuvojas nullei, cilvēki parasti pievieno tālruni enerģijas padevei un dodas gulēt.

Jāpiebilst, ka nakts laikā cilvēki parasti tur telefonu sev blakus – nereti pat gultā. Šāda metode izrādījusies ļoti neveiksmīga kādam ASV iedzīvotājam Alabamas štata pilsētā Hantsvilā.

Vailijs Dejs parasti savu iPhone telefonu turējis gultā. Kādā rītā viņš pēkšņi saņēma spēcīgu elektrošoku, gūstot smagus apdegumus. Incidenta brīdī iPhone lādētājs bija atvienojies no telefona un saskāries ar Deja dog-tag metāla ķēdīti. Tādējādi Dejs saņēma elektrošoka triecienu, traumējot kaklu.

Dejs neslēpa, ka tas bija briesmīgākais rīts viņa dzīvē. “Šķita, ka es nomiršu!” Viņš pastāstīja, ka izkritis no gultas, norāvis ķēdīti un uzreiz izsaucis ātro palīdzību. Hantsvilas iedzīvotājam tika sniegta palīdzība, taču uz viņa ķermeņa palikušas briesmīga izskata rētas.

Šī nav pirmā reize, kad cilvēks guvis traumas mobilā tālruņa dēļ. Pagājušogad kāds vīrietis Lielbritānijā mēģināja uzlādēt telefonu, atrodoties dušā, taču šī lieliskā ideja atņēma viņam dzīvību. Līdzīgs incidents pirms dažiem mēnešiem notika Malaizijā, kur sieviete aizgāja bojā savā dzimšanas dienā, runājot pa tālruni, kurš lādējās, un saņemot elektrošoku.

Resursi: http://www.digitaltrends.com/

Saistītās tēmas: Drošībaiphoneviedtālruņi

Izsaki savu viedokli