Aktuāls

”NASA” drīz paziņos par jaunas dzīvības esamību visumā jeb kā cilvēki notic viltus ziņām

IT sasniegumi, bizness
post-image

Google pamazām ir paplašinājusi katru no savām aplikācijām, lai tās būtu draudzīgākas ģimenēm. Tagad kompānija turpina paplašināt ģimenes piedāvājumu arī daudzās citās lietotnēs, tostarp YouTube TV un Google kalendārā.

Nesen iznākusī YouTube TV vietne tagad piedāvā arī ģimenes locekļu kontus, un to iespējams lietot līdz pat 6 ierīcēm vienlaicīgi. Google kalendārā, savukārt, tagad ir iespējams izveidot jaunu “ģimenes kalendāru”, lai vieglāk ieplānotu kopīgus pasākumus un aktivitātes.

Līdzīgi kā ar Google kalendāru, arī Google Keep piezīmes var tikt dalītas ar saviem ģimenes locekļiem. Arī jaunās Google Photo dalīšanās opcijas tika uzlabotas, lai to ērtāk lietotu visi ģimenes locekļi.

Google uz ģimeni orientētie produkti pagaidām vēl ir visai jauni, bet jau pietiekami labi un parocīgi, lai tos sāktu lietot jau tagad. Tā kā kompānija virzās aizvien tālāk, lai piedāvātu ģimenēm vēl praktiskākas un lietderīgākas iespējas, ir svarīgi pārliecināties, ka visi uzlabojumi un atjauninājumi tiešām strādā tik labi, cik iepriekš tika paredzēts.


Resursi: Mashable

Saistītās tēmas: aplikācijasatjauninājumiĢimenegoogleVietnes

Izsaki savu viedokli