Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness
post-image

Vakar vakarā tehnoloģiju gigants ”Google” prezentēja uzņēmuma vienīgās viedtālruņu līnijas ”Pixel” otro paaudzi ”Pixel 2” un ”Pixel 2 XL”. Sanfrancisko notiekošajā pasākumā ”Google” izziņoja jaunākos flagmaņus, kas ieguvuši vērā ņemamus uzlabojumus, salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes ierīcēm.

Vizuāli  ”Google Pixel 2” ir ieguvis mazliet izmainītu dizainu kā ”Google Pixel”. Jaunais tālrunis ir saņēmis IP67 ūdens un putekļu izturības sistēmu, kā arī 5 collu ”Corning Gorilla Glass 5” ekrānu. Interesanti, ka iepriekš par ”Pixel 2” izskanēja baumas, ka tālruņa ekrāns klās teju visu priekšējo paneli, taču realitātē tas nosedz tikai 67,9% no priekšpuses.

Abas ierīces ieguvušas ”Android Oreo 8.0” operētājsistēmu un jaudīgo ”Qualcomm Snapdragon 835” procesoru. Gan ”Pixel 2”, gan ”Pixel 2 XL” ir 64 vai 128 GB atmiņas versijas un tālruņiem ir iestrādāta solīda 4 GB operatīvā RAM atmiņa.

Abu tālruņu lielākais spožums ir ne tikai jauda, bet arī kameras veiktspēja. Telefoni ieguvuši 12,2 megapikseļu kameru, kas aprīkota ar f/1.8 optisko sensoru, HDR un dažādām citām funkcijām. Arī priekšējā kamera ir ieguvusi atzīstamus astoņus megapikseļus.

Izmantotie resursi: http://money.cnn.com

Saistītās tēmas: googlepixel 2

Izsaki savu viedokli