Aktuāls

post-image

”Android” viedtālruņu oficiālajā aplikāciju veikalā ”Google Play” veiktas nozīmīgas izmaiņas aplikāciju vērtēšanas sistēmā. 

”Google” izgatavojis jaunu algoritmu, kas spēs sakārtot aplikācijas daudz objektīvākā secībā. Proti, tās lietotnes, kas darbojas labāk, satur mazāk kļūdu un lieki netērē viedtālruņa akumulatoru, meklējumu rezultātos parādīsies augstāk.

Savukārt tās programmas, kas būs vājas, pilnas ar kļūdām un citām veiktspējas problēmām, būs novietotas zemāk. Tādējādi ”Google” veiks lielu pakalpojumu izstrādātājiem, kuri iegulda daudz darba un cenšas, lai viņu radītās aplikācjias būtu maksimāli kvalitatīvas.

”Google” pēc pētījumiem izsecināja, ka aptuveni puse no 1 zvaigznes vērtējumiem (sliktākais iespējamais vērtējums aplikācijai) ir ievietoti lietotņu sliktās veiktspējas dēļ. Agrāk, ja aplikācija bija daudz lejupielādēta un populāra, tā nonāca augstu meklējumu rezultātos un labāko aplikāciju sarakstos pat tad, ja tā saturēja virkni dažādu kļūdu. Tagad šādas situācijas vairs nebūšot iespējamas.

Izmantotie resursi: https://techcrunch.com

 

Saistītās tēmas: aplikācijasgoogle play

Izsaki savu viedokli