Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Šī brīža jaudīgākie viedtālruņi pasaulē ”Android” un ”iOS”‘ kategorijās – ”Google Pixel 2 XL” un ”iPhone 8 Plus”. Kurš no abiem ir izturīgāks? Zināms, ka ”iPhone 8 Plus” aizmugurējais panelis veidots no stikla, kamēr ”Pixel 2 XL” no plastmasas. Ekrāni savukārt abām ierīcēm ir izgatavoti no OLED paneļiem.

Tālruņi no nedaudz vairāk kā metra augstuma tika mesti uz betona virsmas. Pirmajā testā, kas bija kritiens uz aizmugurējās daļas, ”iPhone” stiklotā aizmugure izveidoja pamatīgu zirnekli, bet ”Pixel 2 XL” tika cauri vien ar dažām skrambām. Otrajā abi tālruņi tika mesti uz apakšējās daļas, bet šoreiz ”Pixel” tālrunis ieguva nedaudz dziļākas bedres kā ”iPhone”.

Trešajā testā telefoni tika mesti uz stikla. Abu ierīču ekrāni sašķīda aptuveni līdzīgi apakšējā daļā, bet augšā labāk izskatījās ”iPhone”, kamēr ”Pixel” bija pamatīgi sadragāta un neglīta augšdaļa. Pēdējā izmēģinājumā telefoni krita no lielāka augstuma. ”iPhone” pēc astotā piegājiena atteicās darboties, kamēr ”Pixel” zaudēja funkcionalitāti pēc pieciem kritieniem. Zemāk pieejams arī video.

Saistītās tēmas: applegooleiphonePixel

Izsaki savu viedokli